Yeşilhisar Evden Eve Nakliyat
Yeşilhisar’da evden eve taşımacılık yapan bir çok firma vardır. Bu firmalardan birisi de lider olan Yeşilhisar Nakliyat firmasıdır. Firmamız Yeşilhisar’da müşteri memnuniyet sağlamayı başarmıştır. Firmamızın yenilikçi prensipleri müşterilere taşıma ve ödeme anlamında kolaylıklar sağlamaktadır. Bu yeniliklerden birisi olan asansörlü taşımacılık hem zaman açısından fayda sağlamakta hem de müşterilerin eşyasını hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlar. Asansörlü taşıma sistemi diğer klasik yöntemden biraz daha masraflıdır. Bunun nedeni asansör sistemi kurulması için vinç getirilmesidir. Bu vinç çok miktarda mazot kullandığından dolayısıyla masrafları artırmaktadır. Yeşilhisar’da asansörlü taşımacılık ve klasik taşımacılık yapan firmamız müşterilere hesaplı ve kolay bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Yeşilhisar evden eve şirketimiz alanında uzman elemanlarıyla Yeşilhisar’da bulunan vatandaşlara kolay ve güvenilir bir taşıma hizmeti sağlamaktadır. Asansörlü sistemde pencere yada balkondan eşyaların eve taşınması sağlanmaktadır. Dilerseniz eşyalarınız firmamız tarafından ambalajlanmaktadır. Bu sayede eşyalar çizilmez ve maddi anlamda bir kaybınız olmaz. Bununla beraber asansörlü taşımacılık sistemi eşyaların taşınması sırasında meydana gelebilecek bina ufak tefekte olsa hasarı önlemektedir. Ek olarak Yeşilhisar’da iş yeri ve ofis taşımacılığı hizmetimizde mevcuttur.

One Response to Yeşilhisar Evden Eve Nakliyat
  1. Songül Buldan 8 Mart 2017 at 18:24 Cevapla

    bize kaliteli ve uygun fiyatı veren ve temiz işçiliğiyle çalışan aydın kardeşler nakliyat firması ellerinize sağlık eşyama hiç bir zarar gelmeden teslim aldık herkese öneriyorum


[top]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir