Orhaneli evden eve nakliyat

Orhaneli nakliyat hizmetleriyle yanınızda olmaya ,sorunlarınıza çare bulmaya devam ediyor. Nakliyatta başarısını herkese kanıtlamış olan Orhaneli evden eve nakliyat kendini geliştiriyor ,güçlendiriyor ve her geçen gün başarısına başarı katıyor.Gözü yükseklerde olan ve nakliye işlemini en iyi şekilde yapmaya çalışan firmamız müşterilerine olan güler yüzlülüğüyle de dillerden düşmemekte.

En büyük farkımız müşterimize olan saygımız ve sevgimizdir.Bugünlere gelebilmek için büyük emekler veren şirketimiz , nakliye dışında depolama hizmeti vermektedir. Depoda bir süreliğine durması gereken sizin için değerli olan , çöpe atamadığınız eşyalarınız varsa bize başvurmanız yeterli olacaktır. Depolarımız son teknoloji güvenlik önlemleriyle korunmakta olan 350 metre karelik depolardır.

Depolama hizmetimizde eşyalaruınız evinizden paketlenerek alınır ve depolarımıza özenle yerleştirilir. Depolama işlemi gerçekleşmeden önce gerekli belgeler imzalanır ve eşyalarınızın sigortası yapılır. Eşyalarınızın sigortası firmamız tarafından ücretsiz yapılmaktadır. Depolamada da taşımada da paketleme işlemi özel uzman ekibimizle tamamlanmaktadır. İşin tecrübesi olan elemanlarımız en son çıkan ürünlerle özen göstererek eşyalarınıza hiç bir zarar gelmeden eşyalarınızı paketleyip yerleştirirler.

Başarıya atılan imza olan Orhaneli evden eve işine önem vermekte ve 26 yıllık tecrübesiyle size pişman olmayacağınızın garantisini verebilmektedir. Sizin için en iyisini düşünüyoruz ,buluyoruz ve sunuyoruz. Orhaneli nakliye araçları özel dekore edilmiş ,son model ve temizdir. Her nakliye işleminden sonra araçlarımız özel deterjanlarla ve özel bezlerle dezenfekte edilir .Temizliğe önem veren firmamız depoların temizliğinede oldukça önem vermektedir.Taşınmadaki her türlü gelebilecek bir hasarda mutlaka zararınızın bedeli ödenir. Orhaneli nakliyat ailesi olarak kendimizi geliştirmek için siz değerli müşterilerimize ihtiyacımız var.

Müşterilerimizin de bize ihtiyacı var bu nedenle size yardım etmekten büyük onur duymaktayız. En önemli amacımız kaliteli ,düzenli,hızlı ve düzeyli bir hizmet sunabilmektir. Orhaneli evden eve nakliyat şirketimiz yapılan paketleme işlemlerinde her eşyaya uygun ambalajlar kullanmaktadır .Değişik boyutlarda kolilerle eşyalarınızın taşınması kolaylaştırılmaktadır. Siz nasıl uygun görürseniz paketleme işlemi ona göre yapılmaktadır . Eşyalar önceden uzman ekiplerimiz tarafında görülmektedir. Ve buna göre eşyalara göre ambalaj seçimi yapılmaktadır . Taşınmada önemli olan fiyat değil sizin memnun kalmanız ve pişman olamamanızdır. Eğer Orhaneli nakliyatı tercih ederseniz asla pişman olmazsınız .

One Response to Orhaneli Evden Eve Nakliyat
  1. açıkçası 4 yıl içinde 3 defa taşınmak zorunda kalan biri olarak söyleyim işini bu kadar severek yapan bir firma göremedim herkese tavsiyem


[top]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir