Uğurludağ Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşımacılık fiyatları ve kalitesi konusunda iddaalıyız. 20 yıldır taşımavılık sektöründe faaliyet gözteren şirketimiz, 26 tane nakliye aracına sahip tecrübeli bir kuruluştur. Yüzdeyüz müşteri memnuniyeti hedefi ile yoluna devam eden şirketimiz bu doğrultuda eğitimlerini ve teknoloji yatırımlarını hız kesmeden sürdürmektedir.

Taksitli Evden Eve Taşınma Fiyatları
Evden eve taşımacılık sözleşmesi hazırlıyoruz; Ev ya da iş yerinizi taşımadan önce sizlerin haklarını güvence altına alan bir nakliyat sözleşmesini imzalayarak size teslim ediyoruz. Bu sözleşmenin amacı sizlere sorunsuz bir taşına imkanı sunmaktır. Lütfen sözleşme yapmayan firmalar ile çalışmayınız.
İlçeler Resim
Şirketimiz diğer firmalardan farklı olarak hiç kullanılmamış ambalaj malzemeleri ile eşyalarınızı taşımaktadır. Tüm küçük ve büyük eşyalarınız özel malzemeler ile paketlenerik hijyenik bir taşıma gerçekleştirilir.

Geniş araç filosu ile şirketimiz, sizlere söz verdiği zamanda taşınmanızı sağlar. Alanında uzman 6 taşıma, 1 şöför ve 2 marangoz personellerinden oluşan ekiplerimiz ile size mutlu bir taşınmanın garantisini veriyoruz.

Leave a Reply