Şehirler arası Evden Eve Nakliyat, Eşya Taşımacılığı, Ofis ve Büro Taşımacılığı

Sultanhisar Nakliyat ile Şehirler arası hizmet almak çok daha güvenlidir. Kendini ispatlamış bir firma olarak müşterilerimize en kaliteli ve güvenli şehirler arası evden eve nakliyat, eşya taşımacılığı, ofis ve büro taşımacılığı hizmetini en üst seviyede sunuyoruz. Şehirler arası taşımacılık güven, kalite ve profesyonellik ister. Biz sizlere en son kalite ve hizmeti sunuyoruz. Taşınacak eşyalarınız için korkuyor olabilirsiniz. Eşyalarınız bize emanettir. En güvenli şekilde ve zamanında yerine ulaştırılır. Türkiyemizin bütün illerine evden eve nakliyat, eşya taşımacılığı, ofis ve büro taşımacılığı hizmeti verilir. Güven, Kalite, Hız en doğru nakliyat firmasın dasınız.

Evden Eve Nakliyat, Eşya Taşıma, Ofis ve Büro Taşımacılığı Nasıl Yapılır ?

Firmamız bu hizmetleri sizlere en güvenli ve en kolay bir şekilde uygun fiyatlar ile profesyonel olarak sunmaktadır. Evden eve nakliyat, eşya taşıma, ofis ve büro taşımacılığı yapılması için bazı kriterler vardır. İlk önce firmamızın sizlere ÜCRETSİZ olarak sunduğu ekspertiz hizmetimiz uygulanır. Ekspertiz nasıl uygulanır :

Teknik ekibimiz ve müşterilerimiz web sitemiz aracılığı ile veya tanıdık vasıtasıyla iletişime geçer. Uygun bir zaman da müşterilerimizin bulunduğu konum ziyaret edilir veya telefon ve mail aracılığı ile iletişime geçilir. Ve güvenli nakliyat hizmeti için müşterilerimize gerek sorular sorulur.

1.) Taşıma yapılacak ev veya ofis hangi şehir ve ilçede ?

2.) Taşıma yapılacak ev kaç oda ve salon dur ?

3.) Eşyalarınız çokluğu ne kadardır ve hangi çeşit eşyalar bulunmaktadır ?

4.) Taşınılacak eşyalar kaçıncı kattan indirilip kaçıncı kata çıkarılacaktır ?

5.) Binanızda asansör mevcut mudur, Lift asansöre gerek var mıdır ?

6.) Mutfak eşyalarınız için paketleme istiyor musunuz ?

7.) Taşıma yapılacak binanın ve taşınılacak yeni evinizin önüne araç park edilebilir mi ?

8.) Taşıma için araçlarımız sokak ve caddeye girebilir mi ?

9.) Eşyalarınız için depolama istiyor musunuz ?

Gerekli bilgiler alındıktan sonra gerekilir ise teknik ekibimiz bulunduğunuz konumu ziyaret eder ve ücretsiz ekspertiz yapar. Teknik ekibimiz ekspertizi yaptıktan sonra :

1.) Eşyalarınız için kaç uzman ekibimizin gönderileceği,

2.) Kullanılacak malzemelerin neler olduğu ve fazlasıyla gönderilmesi,

3.) Hangi ebatta aracımız gönderileceği, belirlenir.

Ve güvenli, profesyonel evden eve nakliyat hizmetimiz kaliteli bir şekilde tarafınıza sunulur. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

ilceler-arasi-1-res

Paketleme, Taşıma, İstifleme, Monte ve Demonte

Eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından naylonlu patpat poşetler ve streçler ile zarar görmemesi için paketlenir. Mutfak eşyalarınız ve kırılabilecek hassas eşyalarınız kolilerimiz ile zarar gelmeyecek şekilde paketlenir. Dolap, yatak, vitrin vb. monte ve demonte gerektiren eşyalarınız bu iş için yetiştirilmiş uzman ekibimiz tarafından yapılır. Eşyalarınız ekibimiz tarafından en güvenli şekilde taşınır ve aracımıza istiflenir.

Araçlarımız

Farklı ebatlar da araçlarımız bulunmaktadır. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda ve eşyalarınızın çokluğuna göre araçlarımız belirlenir. Kapalı kasa ve açık kasa araçlarımız mevcuttur. Araçlarımızın bakımı her evden eve nakliyat, eşya taşıma, ofis ve büro taşıma hizmeti verildikten sonra yapılır. Eşyalarınız temiz araçlarımıza yüklenir eşyalarınızın pislenmesi söz konusu bile değildir.

Leave a Reply