Söke Evden Eve Nakliyat

Firmamız en uygun fiyatlara üstün hizmet anlayışı içinde şehir içi evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin bizden beklentilerini elimizden geldiği kadar yapmaya çalışmaktayız.Şehir içi nakliyat hizmeti en çok tercih edilen hizmetler arasındaki özellikle başkentin tüm ilçelerine sınırsız hizmet verdik ilçeler arası nakliyat araçlarımızın hepsi evden eve nakliyat için özel tasarlanmış araçlardır.

Kaliteli şehir içi evden eve nakliyat için bizi tercih etmeniz yeterlidir.Giysileriniz için askılı koliler kullanılmaktadır .Ev ve ofis eşyalarınız için güvenli ,kapalı, hijyenik ve temiz depolarımız mevcuttur . Depolarımız büyük ve kullanışlıdır . Herhangi bir olaya karşı sigorta yapılır ve böylece zararınız anında ödenir . Depolarımız modern sistemlerle donatılmıştır .Depolarımız yangın sırasında hızlı söndürme sistemine sahiptir .

ilceler-arasi-1-res
Hizmetlerimiz;

.Evden Eve Nakliyat
.Ofis Taşıma
.Paketleme
.Fuar Taşıma
.Textil Taşıma
.Askılı Taşıma
.Şehir İçi Taşıma
.Şehirler Arası Taşıma
.Ev Eşyası Depolama
.Kurumsal Taşımacılık

Eşyalarınızı taşımasından önce her tarafı battaniye, ipler ve özel ambalajlarla sarılıp paketlenir. Temiz, sağlam ve eşyanın cinsine uygun ambalaj malzemesi kullanmaktayız. Eşyanın gideceği yerin koşullarına göre paketleme ve sandıklama yapılır . Güler yüzlü hizmet Söke nakliyatın en büyük farkıdır . Depolarımızda 24 saat güvenlik elemanları ve depo içerisinde çeşitli elemanlar bulunmaktadır .

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir