Patnos Evden Eve Nakliyat
Patnos Evden Eve Nakliyat yakın bir zamanda ev taşımış birisi olarak durumun çok önemli olduğunu mutlaka belirtmeliyim. Öyle yüklen eşyayı, indir-doldur değil mesele… Mesele sanılanın aksine eşyaları indirirken, sararken, araca yerleştirirken çok özen göstermeyi gerektiriyor. Taşınma esnasında gözlemlediğim diğer bir hususta, çalışan elamanların eğitimli ve disiplin içerisinde çalışıyor olmaları… Tüm bu esaslar göz önünde bulundurularak referans aldığınız firma yada firmalardan evinize gelip uzman ekibinin ekspertiz yaparak incelemelerini isteyin.

Çünkü en sağlıklı fiyat bu şekilde çıkarıyorlar daha sonrasında fiyat farkları yansıtan birçok firma olabiliyor. Ayrıca taşınacak eşyalarınız için evden eve nakliyat firmasının sigorta anlaşmalarının olup olmadığını ve yetki belgelerini mutlaka sorgulamayı unutmayın! Patnos evden eve nakliyat firması olarak anlaştığınız firma ile yaptığınız sözleşmeye istinaden, taşınan eşyaları yeni taşınacağınız adrese tekrar kurma ve yerleştirme hizmeti de dahil olması gerekiyor.

ilceler-arasi-1-res

Eşyaları taşıyacak yeteri sayıda elemanların taşıma halatı, battaniye balonlu poşet ve koli, ayrıca kıyafetleri muhafaza edecekleri askılı kolileri mutlaka araçlarında bulunması gerekmektedir. Balonlu poşetlere sarılan kırılacak türdeki ev eşyaları itinayla kolilere yerleştirilerek, ağırlıkları nispetinde araçlara yerleştirilmelidir. Kıyafetlerinizi askılı kolilere yerleştirerek koruma altına alarak araçlarına yerleştirmeliler. mobilyalarınızın da aynı şekilde sarılarak çizilmesini önleyecek şekilde yerleştirilmeleri gerekiyor.

Kısacası; sizin için değerli olan eşyalarınıza sizin kadar değer veren en uygun evden eve nakliye firmasıyla anlaşmanız çok önemli! Anlaşmış olduğunuz Patnos evden eve nakliyat firması ile tüm bu detaylar görüşüp sözleşmenizi yapmadan eşyalarınızı taşıtmayın.

Leave a Reply