Osmancık Evden Eve Nakliyat

1999 yılında faliyete başlıyan Adaşlar Taşımacılık Ankara merkezli bir firma olup Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermektedir. Taşımacılık işinin ciddiyetinin farkında olan ve sektördeki firmaların tam anlamıyla müşteri istekleri doğrultusunda talep verememesi firmamızı diğer rakiplerine göre önde olmasını sağlamış ve müşterilerinden daima tam not almayı başarmıştır.

Kaliteli işçilik, hızlı ve zamanında teslimat, dürüstlük ilkesi daima temel prensiplerimiz arasında olup para kazanmaktan çok siz değerli müşterilerimizi kazanmayı hedeflemekteyiz. Söz verdiğimiz ilkelerle yaptığımız işi en layıkı ile yaparak bireysel ve kurumsal bir çok kişiye hizmet verdik.

Şehir İlçeler Resim

içi ve şehirler arası evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve ihale usulü taşıma genel hizmet alanlarımız olup her türlü taşıma işinize gerekli personel ve araç ile çözüm üretmekteyiz. Firmamızda çalışan tüm ekibimiz bu iş uzun yıllardır tecrübe edinmiş olup evinizde veya iş yerinizde yer alan eşyaların alındığı gibi karşı tarafa teslimatını en iyi şekilde gerçekleştirmeyiz.

Yaptığımız tüm işlemler sözleşmeli olup iki tarafında karşılıklı hakları yazılı olarak beyan edilerek korunmaktadır. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür eder yeni taşındıkları alanda huzurlu zaman geçirmelerini dileriz.

Leave a Reply