Nazilli evden eve nakliyat

Nazilli nakliyat, eşya taşımacılığı için gerekli olan K1 ve K3 (Ulaştırma Bakanlığı tarafında verilen) yetki belgemiz mevcuttur.

Evden eve nakliyatın zor ve özen gerektiren bir sektör olduğunun farkındayız. Evden eve taşımacılığın yanı sıra asansörlü taşımacılık ve Eşya paketleme (ambalajlama) alanlarında da kendimize güveniyoruz. Siz değerli müşterilerimize de sonuna kadar taahhüt veriyoruz.

Nazilli evden eve nakliyatın ana gaye(vizyon-misyon) olarak, kurulduğu günden bu güne her zaman müşteri odaklı olarak çalışmayı prensip edinmiştir.

ilceler-arasi-1-res

Ticaretin her kolunda olduğu gibi evden eve nakliyat sektörünün de her zaman ihtiyaç duyduğu güven unsurudur. Müşterilerimizin bize olan güvenini sizinle paylaşıyoruz. Sizde bu güven içerisinde taahhüt işlerinizi rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Nazilli nakliyat her zaman müşterisini memnun eder.

Nazilli nakliyat kendi personelini kendisi yetiştiriyor. Çekirdekten yetişen elemanlarımıza gelecek en ufak şikayetleri bile değerlendiriyoruz. Şu ana kadar personellerimizle uyumlu çalıştık. Yine memnun olarak belirtmek isteriz ki elemanlarımızdan hiç birisinden şikayetçi olacağınızı sanmıyoruz.

Evet sorduğunuz soruların hepsini tahmin edebiliyoruz. Fakat hizmetlerimizi bu kadar kısa bir alana sığmayacak kadar fazla arayın bilgilendirelim. İsterseniz bize çağrı bırakın biz sizi arayalım. Güler yüzlü olan personellerimizin gayesi yüzünüzü güldürmektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir