Kiğı evden eve nakliyat

Firmamız 1997 yılında kurulmuş olum yıllardır Bu sektörün içinde müşterilerinizi memnun etmek için çalışan Kiğı evden eve nakliye sizlerin eşyalarını hiçbir zaman yarı yolda bırakmamak için araçlarını yeni olmasına rağmen araçlarının her hafta bakımını yaptırmaktadır.

Araçlarımızda bulunan nakliyat için gerekli malzemelerin her nakliyat sonrası yenilenmektedir.Ve aracımızın kasası çalışanlarımız tarafından temizlenmektedir.Kiğı nakliyat müşterilerinin eşyalarına zarar gelmemesi için tüm önlemleri almaktadır.Eğer Kiğı evden eve seçmişseniz.Sizler hiç bir şeye karışmıyorsunuz.Tüm eşyalarınızı uzman kadromuz paketleterek ve ambalajlayarak eşyalarınıza zarar gelmesini önlemektedir.

Paketleme ve ambalajlama malzemeleri her zaman sıfır malzemeler kullanılmaktadır.Uzman kadromuz 5 kişiden oluşmaktadır.Uzman kadromuzun içinde marangozlarmız da bulunmaktadır.Bu kişiler evinizde bulunan mobilya tarzı eşyaları söküm takım işlemini yapmaktadır. Marangozlarımız uzun yıllar mobilya sektöründe çalışmış kişilerdir.Yani sizlerin evinize evden eve nakliyattan anlamayan kişileri getirememekteyiz. Bir çok firma iş aldıkları zaman her hangi bir yerden gündelik olarak kişiler bulmaktadır.

ilceler-arasi-1-res

Bu tür kişiler daha önce evden eve nakliye işinde çalışmamış kişilerdir.Onun içinde bu tür kişilerin eşyalarınıza zarar verme oranı yüksektir.Halbuki Kiğı nakliyatın tüm çalışanları firmamız tarafından sigortalı işçilerimizdir.Öteki firmalardan en büyük farkımız dan biride budur.Kiğı evden eve nakliyat şehirler arası evden eve nakliyat konusunda profesyonel firmalardan biridir.Evden eve nakliye konusunda lider firma olmaktan gurur duyan Kiğı nakliye sizlere hizmet vermek için her zaman 7/24 saat açıktır.

Şirketimiz nakliyat denilince akla gelen firmalar arasında taksiye edilen firmadır.Sizler evden eve nakliyat sektöründe güvenli bir firma arıyorsanız Kiğı nakliyat her zaman sizlerin yanındadır.Bu sektörde Kiğı nakliyat evden eve nakliyat fiyatlarını müşterilerinizi düşünerek onlara her zaman uygun fiyatlar sunmaktadır.En uygun fiyatlarla üstün hizmet anlamak istiyorsanız tek yapmanız gereken Kiğı evden eve nakliye ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir