Kepez Evden Eve Nakliyat

Kepez Nakliyat firmaları 1993 yılında kurulmuş ve kısa zamanda Kepezlinin her ilçesine taşımacılık yapmıştır.Kepez nakliyat nakliye sektörünün en son noktasına kadar ilerlemiş bir nakliyat firmasıdır.Kepez nakliyat gerek müşteri memnuniyeti gerek uygun fiyatları ile kısa zamanda nakliyat sektöründe büyük bir dikkat çekmeyi başarmıştır.Kepez nakliyat şirketlerinin Kepezlinin her ilçesinde bir firması vardır.Bunlardan sadece biri olan Kepez da kurulmuş olan Kepez nakliyat dır.

Kepez nakliyat firması Kepezlinin her tarafına taşımacılık yapmakla kalmayıp , büyük şirketimizden gerekli izini alıp Türkiye geneline taşımacılık yapabilmektedir.Gerekli izin derken; bu kamyonun bakım onarımı yapılmış olması şoförün uzun yol tecrübesi olup olmaması gibi şeylerden oluşmakta dır.Eğer şoförde bu özellikler olmazsa büyük firmamız tarafından onay verilmez ve Kepezdeki büyük şirketimiz kendi özel araçlarından ve özel şoförlerinden 2 tane gönüllü alır ve onları yollar.Kepez de bulunan iki büyük firmamız ile irtibata geçip onlara nakliye yapacağınız yer hakkında bilgi sahibi etmelisiniz.

Yoksa ki merdivenleri dar olan bir binaya eşya çıkarmanın zorluğunu ancak biz nakliyatcılar biliyoruz.Son yıllar da asansörlü taşımacılık meydana çıktığı için , bulunduğunuz binanın durumunu bize aktarmadığınız veya unuttuğunuz taktirde sıkıntı yaşamanıza sebep olur.Bize binanız ile ilgili ayrıntılı bilgi verdiğiniz zaman asansörlü taşıtımızı hazırlatıp onunla birlikte nakliye işlerinizi halletmenin kolaylığı yaşarız.Kepez nakliyat olarak Türkiye de kurulan firmalarımız tüm hızıyla işlerine devam ederken uygun fiyatın , kalitenin , profesyonel elemanlarımız ve uygun fiyatlarımızla sizde buluşun Kepez nakliye firmasının farkını benzersiz bir şekilde yaşayın.

ilceler-arasi-1-res

Kepez nakliyat nakliye yaparken bir şeye çok önem verir eşyalarınızın güvenliği bunun için gerekli olan her şey mevcuttur.Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketimiz her hangi bir çizilme, kırılma vb şeyleri anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketimiz ile zararınızı maddi olarak teminine veya sizin beyanınız ile yenisinin alınmasına karar verildiği zaman ,en kısa zaman da zarar gören malzemeniz ve yenisi adresinize teslim edilecektir.Kepez nakliyat firması eşya nakliyatı dışında her türlü taşımacılık yapmaktadır.

Kepez nakliyat firmaları kendinden bağımsız bir firma değildir. Çalışan personellerimizin belli bir kazancı vardır.Nakliyat firmalarının kazandığı kazanç Kepez nakliyat firmasına gönderilir, Ve oradan da çalışan personellerine aktarılır. Müşterimizi kaygılandığı sorunlardan bazıları araçlarımızın bakım onarımı yapılıyor mu? Ve araçlarınız gideceği yere kaç günde veya kaç saatte gider soruları sıkça sorulmakta dır.

Müşterilerimizi de bu konuda temin ederiz ki araçlarımız haftada bir gün bakıma sokulur ve herhangi bir arızası varsa giderilir.Araçlarımız en düşük modeli 2003 model olmakla birlikte bakım onarımı yapıldığı için gücünden ve hızından hiçbir tereddütünüz olmamasında yarar var.Kepez nakliyat firmaları Kepez da 12 profesyonel ekibimizle nakliyelerinizi bekliyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir