İskilip Evden Eve Nakliyat

Sigortalı ve asansörlü taşımacılık hizmetimiz mevcuttur. eşyalarınız çok büyük itinayla taşınır. kendi evimizdeki eşya gibi incitmeden taşırız. Bir çizik bile olmaz . Nakliyat denilince akla İskilip evden eve nakliyatcim.com gelir. sektörde lider olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. sizlere daima en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni ardımıza koymayacağız. Sevgi ve saygılarımızla.

İskilip Evden Eve Nakliyat

İskilip evden eve nakliyat firmamız işini profesyonel bir şekilde yapan köklü bir firmadır. Evinizin fotoğrafını çekerek eşyalarınızı paketleriz ve, yeni evinizde de aynı şekilde tek tek yerleştiririz. Eşyalarınız itina ile paketlendikten sonra Türkiye’nin her yerine sigortalı bir şekilde özen ile taşınır. İskilip evden eve nakliyat bizim işimiz.
İskilip de Eşya Depolama
İlçeler Resim
Fazla eşyalarınızı koyacak yer bulamıyorsanız, yeni eviniz eski evinizden daha küçükse, artan eşyalarınızı biz alalım ve sizin için depolayalım. Eşya Depolama hizmetinde eşyalarınız uygun şekilde ambalajlanıp, uygun nem ve sıcaklıkta muhafaza edilir.

İskilip Asansörlü Eşya Taşıma

Yüksek binalara eşya taşıma kabusuna artık bir son veriyoruz. Merdivenlerin dar olması, veya binadaki asansörün eşya taşımaya uygun olmaması artık bir sorun olmaktan çıkıyor. 8 yıldır profesyonel olarak kullandığımız eşya taşıma asansörleri ile, eşyalarınızı güvenli bir şekilde 14 kata kadar çıkartmaktayız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir