Çankırı Evden Eve Nakliyat hizmetleri olarak sene 90’dan beri Çankırı şehrinde çağdaş ve profesyonel nakliyat için gerekli hizmeti değerli Çankırı halkına sağlamaktayız. Sektöre atılmış olduğumuz senelerde Nakliyat sektörü neredeyse yoktu ve oluşum aşamasında idi.

İnsanlar genellik ile bir kamyon kiralayıp birkaç akraba ya da eş dost ile taşınma işlemlerini halletmekte idi.Bu zor uzun ve de yorucu olduğu kadar kaliteden de yoksun bir süreçti. Bu zamanlarda firmamız kurulmuş ve sektörde ki olası boşluğu fark etmiş ve ilk kadrolarımızı oluşturmak için harekete geçilmiştir.

Çankırı evden eve sektöründe oluşturmuş olduğumuz ilk kadromuz bilinenin aksine zamanına göre iyide olsa günümüzden bakılacak olunursa amatör sayılırlardı.Çankırı nakliyat için yeni bir sayfa açmış olan firmamız ve hizmetleri öncelikli olarak kendi bölgemizde de bulunan sektörde hızla duyulmuş ve insanlar kendi rahatları ve mal emniyetleri için vermiş olduğumuz hizmeti kısa bir süre içerisinde benimsemiş bulunmakta idiler.

Bu sistem sadece müşteriler tarafından benimsemekle kalınmadı ve tabi ki diğer Çankırı evden eve taşımacılık firmaları tarafından benimsenerek Ankara da bir nakliyat sektörü oluşuma başladı. Sektörde her zaman üstümüze düşeni müşteri kitlelerimiz için zamanın da ve hızlı bir oluşum içerisinde yerine getirerek kalitemizi ve insanların bize duymuş olduğu güveni korumayı başarmış bulunmaktayız.

Şirketimizi sektörde önemli bir yerde tutanda beyin takımımız diyebiliriz. Sektörde yaptığımız bütün öncelikli hizmetler yönetimiz ile elaman ve personel kadrolarımız tarafından değerlendirerek yenilikler yapılmaktadır. Tabi ki bu yenilik getiren hizmetler uzun süren çalışmalar ve müşteri odaklı çözümlemeler ve müşteri tavsiyeleri de önemli rol oynamaktadır.

Çalışmalarımız sonucunda hizmet kalitemiz her gecen gün yenilenmektedir. Çalışmalarımız dışında Çankırı nakliyat sektöründe bulunan diğer firmalarında yapabileceği yenilikleri yakından takip ederek firmamız haricinde de bulunan yeni bir hizmet var ise müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak amacı ile hemen firmamızda da uygulanmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir