Burdur evden eve nakliyat sektörü eşya taşıma işlemlerinin en çok yapıldığı şehirlerden birisidir. Bunun nedeni bu şehirde sıkça atama ve tayin gibi durumların olmasıdır. Ayrıca kentin her yıl dışarıdan göç alması da taşımacılık işlerini artırıcı yönde olmaktadır.

Aydın Kardeşler Nakliyat, Burdur evden eve taşımacılık şirketimiz uzun süredir Burdur’da müşterilere hizmet sunmaktadır. Taşımacılık alanında kendinden emin adımlarla yürüyen firmamızın en önemli prensibi güven ve müşteri memnuniyetidir. Zaten firmamızı Burdur’daki diğer firmalardan ayıran özellik müşteri odaklı çalışmamızdır.

Bu sayede müşterilerimizden tam not almayı başardık. Burdur evden eve taşımacılık alanında en çok hizmet alınan iller arasındadır. Hal böyle olunca firmamız taşımacılık sektöründe teknolojik yeniliklerden kendini mahrum etmemiştir.

Burdur’da asansörlü ve klasik taşıma yöntemleri ile daima vatandaşa hizmet sunmaktadır. Tatil günlerinde de firmamız hizmet vermektedir. Ayrıca firmamızın diğer firmalara göre daha uygun fiyata taşımacılık yapması da önemli bir avantajdır. Bunun yanı sıra taşımacılık hizmetinin ücretini dilerseniz kredi kartı ile peşin fiyatına taksit ile ödeme imkânına da sahip olabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir