Bitlis evden eve nakliyat her şeyi ile bir numaranız olmaya devam etmekte..Evinizi taşımadan önce mutlaka küçük çapta bir temizlik yapmalısınız eşyalar yerleştirildiği taktirde temizlik zorlaşmaktadır . Sizin arzunuz üzerine anlaşmalı olduğumuz temizlik firmamız ev temizliğinizi dilediğiniz şekilde yapmaktadır.

Bitlis evden eve taşınırken kullanılacak malzemeleri önceden size temin etmektedir . Bu hizmetimiz hem kolaylık hemde zaman açısından büyük avantaj sağlamaktadır. Müşterilerimizin dilediği üzere paketleme işlemi ya taşınılacak gün ya da bir gün önceden yapılmaktadır . Paketleme işlemi sayesinde de eşyalarınıza her hangi bir zarar gelmeyecektir .

Bitlis Nakliyat

Ev taşımanın en sıkıcı yanı mobilya ve beyaz eşyaları çıkarıp takmaktır. Bitlis evden eve taşımacılık sizi bu sıkıntıdan kurtarmaktadır . Uzman ve tecrübeli montaj elemanlarımız bulunmaktadır.Elbiseleriniz kitap mutfak ve süs eşyalarınızın taşınmasında hiç bir sorun yaşamazsınız.Araçlarımızda her hangi bir sağlık sorununa karşı ilk yardım çantası hazır bulunmaktadır. Araçlarımızın kasaları her tür kapasiteye uygundur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir