Acıpayam Evden Eve Nakliyat

Uluslararası taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyetinin gereklilikleri hususunda tam yeterliliği ile taleplerinizin kalite ve güvenden ödün vermeyen rekabetçi şartlarla karşılanması için ülkemizin kabiliyetleri yüksek firmalarından dır.

Irak, Türkiye Cumhuriyetler, ve Orta doğu ülkeleri başta olmak üzere, Balkanlar ve Avrupa ülkelerine de kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Hizmetimizin kusursuzluğu için bünyemizde bulundurduğumuz yönetim / operasyon yetkilileri gerekli eğitim, deneyim ve bilgi birikimine sahiptir. Ayrıca ilgili destinasyon ve güzergahlarda uzun zamandır birlikte çalıştığımız spedisyon ve diğer hizmet firmaları da, taşımanın kalite ve güvenini arttırmak için özenle değerlendirilerek seçilmiştir.
İlçeler Resim
Taşımalarımızda olası hasar, ziyan ve kayıpların tamamen tazmini için, gerek genel çerçeve CMR sigorta poliçesi gerekse ilave talep ve destinasyonlar için ayrıca taşıma bazında düzenlenen nakliye ve mal sigortaları konusuna verdiğimiz ehem niyet; firmamızın temel prensiplerinden olup, daha taşıma işinin başında müşterilerimizin tüm risklerinin kapsanmasını sağlamakta ve güven duygusu vermektedir.

Uluslararası kara yolu taşımacılığı ve türev hizmetleri konusundaki talepleriniz için firmamızın tekliflerini de değerlendirmenizin menfaatinize uygun olacağını hatırlatır, değerli firmamızla ortak çalışmalarda bulunmaktan mutluluk duyacağımızı ifade etmek isterim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir