Yumurtalık Evden Eve Nakliyat

Kurumsal anlamda profesyonel olarak ev ofis ve iş yeri taşımacılığında huzur ve güven veren tek firma olan Yumurtalık Nakliyata hoş geldiniz..

Evinizi ya da iş yerinizi taşırken bizim için en önemli olan nokta: eşyaların mükemmel bir şekilde taşınıp teslim edilebilmesidir. Bu görü bizim için bütün ticari çıkarlarımızdan çok daha önce gelmektedir. Firmamız özellikle Yumurtalık içerisinde taşınan şehir içi ya da şehirler arası taşınmayı planlayan bütün müşterileri için kaliteyi en uygun fiyatlarda getirmeyi ilke edinmiştir.

ilceler-arasi-1-res

Firmamız taşınma esnasında kullandığı bütün malzemeleri büyük bir titizlik ve özenle seçmektedir. Kullandığımız malzemeler hem temiz olmalı hem de taşınma esnasında eşyaların alacağı darbeleri emici nitelikte olması gerekmektedir. Bu bağlamda gerek araç içleri gerekse de eşyaları ambalajladığımız malzemeler hem temiz hem de koruyucu olmak zorundadır.

Firmamız çalışanları en az beş yıl eşya taşıma deneyimine sahip olmak zorundadırlar. Bununla birlikte firmamız bünyesi altında sürekli çalışmalı ve sigortalı olmalıdır. Bu sayade çalışanlar işlerini benimseyecek ve severek yapacaklarıdır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir