Sungurlu Evden Eve Nakliyat

Sungurlu Nakliyat, 1992 yılında İzmir, Konak, Üçyol Bölgesinde kurulmuştur. Evden Eve Nakliyat Ekspertiz Hizmeti sunarak müşterisinin isteklerine özel taşıma hizmeti sunan firmamız, evden eve nakliyat hizmeti vereceği Evin, Konumunu, eşyaların miktarını, kullanacağı ambalaj malzemesinin miktarını ve çalışacak personel miktarı gibi detayları değerlendirerek, müşterisine en uygun hizmeti en uygun fiyatla sunmuştur.

İlçeler Resim

Bünyesinde 2 Büyük Boy, 1 Orta Boy ve 1 Asansör Aracı Bulunduran Sungurlu Nakliyat, Şehir İçi ve Şehirler Arası Nakliyat hizmetinin kalitesini yüksek tutmak ve ekipleri üzerindeki denetimine yetersiz kalmaması adına. Çok Miktarda Nakliyat aracı ile aynı anda eşya taşımak yerine, yeterli miktarda nakliyat aracı ve ekibi ile denetimini en üst seviyeye çıkararak, Nakliyat aracının kapasitesi, Asansörlü Nakliyat Hizmeti, kullandığı ambalaj malzemesinin kalitesi, çalışan personelini profesyonelleştirmek gibi evden eve nakliyat hizmetinin kalitesini arttırarak izmir evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi iş yapan firma olmuştur.

müşterilerine bu zamana kadar olduğu gibi, bu zamandan sonrada müşterilerinin taşınma ile ilgili her türlü ihtiyaçlarıyla müşterisine has çözümlerle hizmetine devam etmeyi hedeflemiştir.

Bizi Bu Gün Kazandığımız Para Değil, Bugün Kazandığımız Müşteri Zengin Eder.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir