Nilüfer evden eve nakliyat

Nilüfer evden eve firması olarak size verdiğimiz hizmetlerle zirveye en emin adımlarımızla çıkmaktayız.Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti şirketimiz için oldukça önemlidir.Her şeyden önce en büyük amacımız müşterilerimizi şirketimizden memnun olarak uğurlamaktır.

Size her hangi bir sorun yaşamayacağınızın garantisini verebiliriz.Verdiğimiz hizmetlerle Türkiye’nin önde gelen isimlerinden biriyiz.Nakliyat hizmetlerimizin yanında depolama gibi hizmetlerimizde bulunmaktadır.Depolama hizmeti oldukça hassasiyet gerektiren bir işlem olmasına rağmen bu işlem hakkında hiçbir şey bilmeyen şirketler bile depolama hizmeti vermektedir.Bu gibi şirketlerle anlaştığınız anda sorunlar başlamaktadır.

Ancak Nilüfer evden eve taşımacılık ile hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. Depolama hizmeti yapılmadan önce evinize gelen elemanlarımız eşyalarınızı kontrol ederek hasar tespiti yapmaktadırlar.Daha sonra eşyalarınızın sayısı rengi gibi belirleyici özellikleri işlenir.Bunların hepsi bir belge olarak bir fotokopisi sizde olacak şekilde size teslim edilir.Ayrıca depolarımızda ki herhangi bir hırsızlık işlemine veya doğal afet gibi sorunlarda eşyalarınızın alabileceği hasarlara karşı eşyalarınız şirketimiz tarafından sigortalanmaktadır.Sigortalama işlemi Nilüfer nakliyata ait olup ücretsizdir.

ilce-evden-eve-26235234

Eşyalarınızın depolarımıza özel ambalajlarla paketlenip yerleştirilmektedir.Depolarımızda bütün güvenlik önlemleri bulunmaktadır.24 saat kameralı sistem ve güvenliklerle korunmaktadır. Eşyalarınıza gelebilecek bir hasarda şirketimiz zararınızı ödemektedir. Depolarımız 400 metre kare olup nemden arındırılmış klimalı ortamlardır.
Nilüfer evden eve nakliyatın araçları oldukça konforludur.Özel dizayn edilmiş ve tasarlanmıştır.Askılı tekstil taşıma için ise özel araçlarımız bulunmaktadır.Her kapasitede aracımız bulunmaktadır.Araçlarımız da her türlü temizlik yapılmaktadır.Her nakliyat işleminden sonra araçlarımız özel deterjanlarla temizlenmektedir.Büyük,orta ve küçük boy olmak üzere üç çeşit aracımız bulunmaktadır.Eşyalarınız araçlara özenle yerleştirildikten sonra taşınma işlemlerine başlanılmaktadır. Sizin isteğiniz üzerine taşınma öncesinde sözleşme imzalanmaktadır. Böylece herhangi bir sorunla karşılaştığınızda elinizde bir belge bulunacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir