Marmara Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Marmara nakliyat fiyatları kullanıcılar tarafından sıkça aranmaktadır, bu konuda önemli bilgiler vermekte haliyle bizim için gereklilik olmuştur..
Ev taşımasında ilk dikkate alınan konu taşıma fiyatları dır. Verilen fiyatlar arasındaki uçurum kimi vatandaşlarımızı taşıma öncesinde düşündürürken, kimi vatandaşlarımızı da fiyatlardaki yanılgıya düştükten sonra taşıma sonunda düşündürmektedir.
Fiyat konusundaki tercihinizi nasıl yapacağınız hakkında biraz bilgi vermemiz yerinde olacaktır. Öncelikle net olarak söylenmesi gereken bir husus var ki o da şehir içinde taşıma yapacağını söyleyen firmaların ciddiyetsiz olduğudur.
Çünkü ciddi bir firmanın ciddi giderleri vardır. Şimdi bu net kanıya nasıl ulaştığımızı inceleyelim.

ilceler-arasi-1-res
Taban fiyatlamada baz alınan bir ev için yapılacak taşıma işinde 4 taşıyıcı, 1 araç sürücüsü olarak 5 kişi çalışmaktadır. Normal şartlarda evden eve taşımacılıkta tecrübeli bir işçinin maliyeti günlük ortalarda bir civarındadır. 5 kişinin ortalama maliyeti ise daha yüksek olmaktadır. Böyle bir taşıma işinde az ambalaj malzemesi gitmektedir ki taşımanın hijyenik olması açısından kullanılan ambalaj malzemelerinin fiyatı artacaktır. O halde ortalama olarak orta oran tutarında ambalaj kullanılacaktır.
Ama firmamız müşteri memnuniyeti en ön safhada tuttuğu için. Fiyatlar konusunda vatandaşın cebini, müşterinin cebini yakma gibi bir düşüncesi olmaz.
Kısacası az para temiz iş.

En başta müşteri memnuniyeti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir