Karataş Nakliyat

Karataş evden eve nakliyat müşterilerine bir çok şirkete bulunmayan expertiz hizmeti ücretsiz sunmaktadır. Expertiz hizmeti evinizi taşıtmak için bizleri seçtiğiniz taktirde elemanımız expertiz aracına binerek sizin evinize gelmektedir.

Evinizde eşyaları teker teker not alıp ve sigortaladıktan sonra sizlere evinizin nasıl taşındığı,nasıl bir ekip ve araç geleceği konusunda sizlere derin ve detaylı bilgi vermektedir. Expertiz elemanımız size belirti tarih ve saate ekibimiz tam zamanında evinizde olacaktır.

Bu konuda hiçbir şüpheniz olmasın çünkü yıllardır firmamız müşterilerine tam zamanın hizmet vermiştir.Karataş nakliye expertiz hizmeti ile müşterisinin gözünde biraz daha yükselmektedir. Expertiz hizmeti müşterilerimiz açısından çok önemli bir hizmetidir.Çünkü bu hizmet nakliyat firmamızın kağıtlar üzerinde iş yaptığını göstermektedir.Karataş Evden eve nakliyat sektörünün gelişmesiyle bu alana yoğunluk durmadan artmaktadır.Gün geçtikçe yeni firmalar açılmaktadır.Ama halbuki nakliye işi tecrübe ve deneyim isteyen bir iştir.

ilceler-arasi-1-res

Yeni açılan firmaların deneyimi olmadığı için kısa sürede işleri kötüye gitmektedir.Bu sektörde iş yapabilmek için deneyimin ve çevren olması gerekmektedir.Karataş nakliyat yılların deneyimiyle ve Türkiye’nin her köşesinde bulunan müşterileriyle sürekli şehirler arası evden eve nakliye yapmaktadır.

Nakliyat şirketimiz müşterilerini zor duruma sokmamak için %30 varan indirimler yapmaktadır.Bu indirimleri kaçırmamak için hemen Karataş nakliyatla iletişime geçiniz.Firmamız en uygun fiyatlara zengin hizmet vermektedir.Karataş evden eve nakliye müşterilerinin her zaman yanında olup onlara uygun fiyatlarla taşımacılık yapmaktadır.

Evinizi kaliteli ve dikkatli bir şekilde taşınması istiyorsanız tek yapmanız gereken Karataş nakliyata ulaşmanız.Bize ulaştığınız taktirde sizler hiç bir şeye karışmıyorsunuz.Her şeyi bizler yapmaktayız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir