Gönen Evden Eve Nakliyat

Firmamız destan nakliyat merkezi 1995 yılında Gönen ilinde kurulmuş. Firmamız evden eve nakliyat ofis taşıma kurumsal taşımacılık ve depolama gibi hizmetler vermektedir şirketimiz destan nakliyat iç Anadolu 15 yıl önce evden eve nakliye firmaları arasında yer aldı şimdi ise sadece Gönen değil Türkiye’nin belirli büyük illerinde ofis açtık destan nakliyat güneydoğu Anadolu bölgesinde Gönen ilinden Gönen nakliyat adıyla ofis açmış bulunmaktadır amacımız müşterileri ve sürekli tayin olan TSK askerlerine daha hızlı ve kaliteli hizmet vermektir Gönen ilinde evden eve nakliyat ihtiyacınız olduğunda size en iyi hizmeti vereceğiz. Sadece bizi aramanız yeterli olacaktır.

ilceler-arasi-1-res
Müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet alanları ise evden eve nakliyat, eşya depolama, gümrükleme, paketleme, ambalajlama, de monte montaj, asansörlü nakliyat, uluslararası nakliyat, parça eşya taşımacılık, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, askılı tekstil taşımacılığı ve kamu kurum taşımacılığı gibi hizmetler vermekteyiz.
Ulaştırma Bakanlığı tarafından almış olduğumuz K1 – K3 yetki belgeleriyle işinde uzman personelimiz ve kapalı çelik kasa araçlarımızla Türkiye’nin her yönüne hizmet vermekteyiz. Kaliteli profesyonel bir çalışma için Gönen evden eve nakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir