Eskişehir evden eve nakliyat olarak Eskişehir ve Türkiye’nin tüm illerine hizmet veren şirketimiz nakliyat, eşya depolamacılığı, paketleme, uluslararası nakliyat ve ambalajlama konusunda uzman kendi personelimiz ve özel araçlarımızla 13 yıldır hizmet vermektedir.

AYDIN KARDEŞLER EVDEN EVE NAKLİYAT OLARAK;

Sizinde Eskişehir Nakliyat Firmalarından beklediğiniz gibi, bizim temel görevimiz sizi bulunduğunuz mekândan istediğiniz diğer mekâna en iyi şekilde taşımaktır. Bu uğurda tüm personelimizle birlik ve beraberlik içinde çalışarak başarılarımıza hız katmaktayız.

Aynı zamanda yöneticisinden personeline kadar tüm sorumlulukları birlikte omuzlamaktayız. Eskişehir Evden Eve sektöründe uzun zamandır faaliyet gösteren Aydın Kardeşler Nakliyat, sizlerin mutlu olması için yenilikleri takip eden yönetim anlayışıyla en ekonomik bir biçimde sizleri taşımaktadır.

Gerek evden eve gerekse ofis taşımacılığı alanlarında hizmetin sağlıklı işleyebilmesi için müşteri profilini geniş tutarak hizmet sırasında adil, objektif şeffaf ve güvenilir hizmet anlayışını uygulamaktayız.

Eskişehir evden eve taşımacılık sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olan şirketimiz siz ve eşyalarınızı en iyi şekilde taşıyacağını garanti edecektir. Eskişehir Aydın Kardeşler nakliyat olarak kalite ve hizmetten ödün vermeden yolumuza devam edeceğiz.

Güncel Eskişehir Evden Eve Nakliyat Makaleleri

Araçlarımız kapalı çelik kasa olup içi kontra halıfleks kaplıdır eveden eve için tasarlanmıştır

Evden eve içiçin profesyonel personelımız mevcuttur marangoz ve her araçta ekip şefi bulunmaktadır

Ekip şefi gözetiminde eşyalar özenle sarılıp ambalajı yapılır evdeki beyaz eşyalar dahil

Komple kaba dizayn ıerilir

Araç sürücü personelimiz özel eğitimli olup çevreye duyarlı uzun yol tecrübelidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir