Dinar Evden Eve Nakliyat

Dinar nakliyat olarak 20 yıllık evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat ile sizlere en kaliteli en hızlı en güvenilir hizmetleri vermekteyiz. Geniş ve deneyimli kadromuz ile hem kaliteli hemde en uygun hizmeti sunmaktayız firmamız siler için belli zamanlarda müşteri anketi ve müşteri memnuniyeti analizi yapar. Firmamız geniş araç parkuru ile sizler için en uygun aracı tahsis eder ve eşyalarınızı güvenle taşır.

Evden eve nakliyat işini yaparken firmamız sırası ile şu şekilde hareket etmektedir; firmamızı arayan müşterimizle öncelikli fiyat konusunda bir anlaşma yapılır bu anlaşma ön görüşme içindir, anlaşılan müşteri ile firmamız öncelikli ön görüşmesini yapar, sonra firmamız müşteriye bir expertiz gönderir bu expertiz eşyalarınızın taşınması ve paketlenmesi konusunda sizlere bilgi verir bu aşama anlaşma aşamasıdır, eğer fiyatlar ve taşıma şekli müşteri arasında olumlu geçerse bir anlaşma yapılır, firma ve müşteri ile bu anlaşma hem firmamızın hemde müşterilerimizin menfaati için yapılmaktadır.

ilceler-arasi-1-res

Anlaşmaya varıldıktan sonra eşyalarınızın taşınacağı gün ve zaman belirlenir, belirlenen günde firmamız deneyimli elemanlarını gönderir ve deneyimli elemanlarımız demonte edilecek eşyalarını söker ve paketler sökülen eşyalarınızın bir başka yer ile karışmaması için aynı olan malzemeler bir araya getirilir. Ardından kırılacak eşyalarınız özen ve titizlikle paketlenir ve kolilenir, eşyalarınızın paketlenmesinde hijyenik baloncuklu ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır.

Paketlenmesi tamamlanan eşyalar sırası ile ayrılır beyaz eşyalar, dolaplar, tv üniteleri oturma grubu vs gibi hacim ve ağırlık olarak fazla yer kaplayanlar öncelikli taşıma sırasındadır. Ardından kırılması mümkün olan malzemeler en son araca yüklenmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir