Çanakkale evden eve nakliyat sektöründe bir çok nakliyat firması olmakla beraber bu sektörde hiç bir belgesi olmayan kişi ve kurumlar evden eve nakliye yapmaktadır.Siz saygılı müşterilerimize önerimiz bu tür kişi ve kurumlarla iş yapmayınız.

Yaptığınız taktirde eşyalarınızı gözler çıkartmanız gerekmektedir.Çünkü bu tür kişiler eşyalarınıza sigorta yapmamaktadır.Bizler ise eşyalarınıza sigortalayıp öle nakliye yapmaktayız.Lütfen bu kendini nakliyeci sana kişilerle iş yapmayınız.

Çanakkale Evden Eve Taşımacılık

Çanakkale evden eve firmamız 15 yıllık geçmişe sahiptir.Kendi kalifiye elemanları ve taşımacılıkta en üst düzey donanımlara sahip araçlarıyla sektörün önde gelen lider kuruluşları arasındadır. Şirketimiz her zaman şikayetlerinizi dinleyecektir . Sizin tek yapmanız gereken bizi tercih etmek. Ayrıca eşyalarınız firmamız tarafından ücretsiz sigortalanır.Biz size yardımcı olmak için uğraşıyoruz.Eşyalarınızın sağlığı ve güvencesi için bizi tercih etmeniz yeterli olacaktır . Çanakkale nakliyat kaliteli , güvenilir ve hızlı taşımacılığın gülen yüzü.

Leave a Reply