Bandırma Evden Eve Nakliyat

Bandırma nakliyat ve taşımacılık Günümüzde en çok talep gören hizmetlerden biridir. Bu talep bazı firmaların iştahını öylesine kabartmıştır ki yetersiz seviyede araçlar kalifiye olmayan nakliyat elemanlarıyla bu isleri korsanyolla yapan taşeronlar bulunmaktadır

Unutmayınız bu isin bir maliyeti vardır.

BANDIRMA NAKLİYAT ÇALIŞMA DİSİPLİNİ

Sizde taktir ederseniz ki bizlerde aile kavramı çok önemlidir.Ekiplerimiz özenle yetiştirilmiş aile içinde çalışmasını bilen müşteri isteklerini saygı ile yerine getiren güler güzle müşteriye cevap vermesini bilen kadrolardan oluşturulmuştur, ayrıca kulan ilan ambalaj malzemesini hijyenik bir ortamda saklayarak haftada bir defa değiştirilip yeni malzemeyle değiştirilmesini özenle takip etmektedir…

ÜCRETSİZ EXPER HİZMETİ

Taşınmadan enez bir hafta önce firmamızı arayarak firmamızdan bir eksper isteyerek tasıma konusunda yardim isteyebilirsiniz bu konuda size yardımcı olacağımızdan şüpheniz olmasın,Sağlıklı bir taşımacılık için muhakkak önceden tasıma sözleşmesi yapılması gerekir bu hususta her iki tarafta güvence altında olur.

 

1974 yılından günümüze dek sürdürdüğümüz aile mesleğinde, Bandırma genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile Evden Eve ve Kurumsal Taşımacılığın şüphesiz yeni lideri olmuştur.
Amacımız çağdaş standartlarda nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir.

ilceler-arasi-1-res

Bandırma olarak hem Evden Eve hem de Kurumsal Taşımacılık alanlarında hizmet vermekle beraber, Türkiye’de Üniversite ve Eğitim Kurumlarının taşınmasında uzmanlaşmış tek nakliye firmasıyız.

Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılıkla ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu yılların tecrübelerini uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı birçok yabancı firmalar ile birlikte bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz “Nakliye Hizmeti” ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur.

Firmamız kesinlikle taşeron kullanmamaktadır. Araçlar ve ofisler özmallarımızdır.

“Her taşıma kendi taşımamızdır” düşüncesi ile yoluna devam edecek olan Bandırma güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.

Avantajlarımız

Özen ve Güleryüz
Konusunda uzman güler yüzlü elemanlarımız eşyalarınıza en az sizin kadar itina; paketleme, ambalajlama ve montaj konularında ise azami gayret gösterir.

Profesyonellik ve Dinamizm
Yılların tecrübesi ve genç yöneticilerinin dinamizmi ile taşımalar daha başarılı, daha problemsiz ve daha rahat.

Her Alanda Kaliteli Hizmet
Özel tasarımlı yeni kamyonlarımız ve özel ambalajlama malzemelerimiz ve ile yükleriniz hasarsız ve sarsıntısız taşınır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun size bir telefon mesafesindeyiz.

Yetki Belgelerimiz

Firmamız Karayolu Taşıma Yönetmeliği gereği alınması zorunlu belgelerden K-1 Yurtiçi Taşımacılığı, K-3 Yurtiçi Ev ve Büro Eşyası Taşımacılığı Yetki Belgelerini almıştır.

Taşıma Yetki belgesi olmaksızın faaliyete izin verilmeyeceği gibi ,Yetki belgesiz Firmalarla Taşıma işlerini yaptıranlar,mağduriyetleri halinde Ulaştırma Bakanlığından hiçbir hak talep edemeyecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir