Ağrı Evden Eve Nakliyat

Ağrı Evden Eve Nakliyat, meşekkatli ve uzmanlık gerektiren birkaç aşamadan oluşur. Eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınabilmesi için, özel ambalaj malzemeleri ve özel evden eve nakliye araçları kullanılır. Ağrı evden eve taşımacılık, bilinçsizce yapıldığında telafisi zor sorunlarla karşılaşılabilir.

Aydın Kardeşler Nakliyat olarak, uzman evden eve taşıma personelimizle hızlı, ekonomik ve sorunsuz evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz.

Evden eve nakliyat hangi aşamalardan oluşur?

Ağrı evden eve işlemi öncesinde eşyalarınız uzman evden eve nakliye eksperlerimiz tarafından incelenerek, ekspertiz raporu hazırlanıp onayınıza sunulur. Onay vermeniz durumunda eşyalarınız evden eve nakliye sigortası kapsamına alınır ve nakliye işlemi başlamış olur.

Eşyalarınızın durumuna uygun nakliye ekibi oluşturulup, belirlediğiniz gün ve saatte adresinize gönderilir. Ağrı nakliye ekibimiz içerisinde; elektrikçi, tesisatçı ve mobilyacı ekip üyeleri bulunmaktadır.

Eşyalarınız evden eve nakliyat formeni takibinde de-monte edildikten sonra, ithal ambalaj malzemeleriyle sarılarak, özel nakliye aracına yüklenir ve yeni adresinize taşınır. Yeni adresinizde eşyalarınız direktifleriniz doğrultusunda monte edilerek kurulu ve oturmaya hazır bir şekilde teslim edilir.

Size sadece özel eşyalarınızı yanınıza almak kalır..

Tüm Türkiye’de şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayın.

İletişim Bilgilerimiz

ağrı evden eve nakliyat

Ağrı nakliyat

Diğer hizmetlerimiz..

Hizmetlerimiz Ağrı evden eve nakliyat ile sınırlı değildir. Banka taşımacılığı, ofis taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, fuar taşımacılığının yanı sıra, özel ve kamusal tüm kurum ve kuruluşlara taşımacılık çözümleri üretmekteyiz.

Gerektiğinde sektörel taşımacılık hizmetleri de sunmaktayız. Taşımanın yapılacağı sektöre özel ambalaj malzemeleri temin edilir ve/veya üretilir.

Hangi sektörde olursanız olun, taşınacak eşya, makine yada ürün ne olursa olsun, karayolu taşımacılığında kurum ve kuruluşlara özel ve profesyonel taşımacılık çözümleri üretiyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir